• اسلایدر سوم
  • اسلایدر دوم
  • اسلایدر1

سرنوشت ابراهیموویچ ایران؟

 

ایبراهیموویچ ایران را بخرید

سایت های ترکیه ای خبر از پیشنهاد یک میلیون یورویی تیم ترابوزان اسپور ترکیه برای جذب مهدی طارمی داده اند.
   
به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس تقریبا قطعی به نظر می رسد، این بازیکن چند پیشنهاد از تیم های اروپایی دریافت کرده اند. به تازگی سایت های ترکیه ای نیز خبر از پیشنهاد باشگاه سوپرلیگی ترابوزان اسپور برای جذب این مهاجم 23 ساله دادند.

 

مهاجم ایرانی در تیررس ترابوزان

در گزارش سایت های ترکیه ای haberturk ، Fotospor و 61saat تقریبا محتوای یکسانی از پیشنهاد تیم ترابوزان به طارمی درج شده است.  این سایت ها نوشته اند: « باشگاه ترابوزان اسپور که در حال برنامه ریزی برای انجام اردوهای آماده‌سازی پیش از فصل جدید لیگ برتر ترکیه است، با پیشنهادی به ارزش یک میلیون یورو مهاجم ایرانی پرسپولیس را مدنظر قرار داده است.»

سرنوشت ابراهیموویچ ایران؟


طارمی، زلاتان ایران

در توضیح آمارهای بازی طارمی آمده است: «مهدی طارمی در فصل گذشته لیگ برتر ایران در ۲۵ بازی برای پرسپولیس بازی کرد و علاوه بر ارسال پنج پاس گل، ۱۶ گل هم به ثمر رساند تا آقای گل لیگ ایران شود.این مهاجم که به ابراهیموویچ ایران معروف شده است در فصل قبلی هم در ۲۶ بازی لیگ هفت گل و پنج پاس گل در کارنامه‌اش ثبت کرده بود.»

سرنوشت ابراهیموویچ ایران؟


توصیه دنیزلی

نکته قابل توجه در این میان توصیه مصطفی دنیزلی سرمربی مطرح ترک تبار درباره طارمی است. دنیزلی که سابقه 3 دوره حضور در فوتبال ایران در تیم های پاس تهران و پرسپولیس را دارد، با بیان این جمله که «طارمی بهترین مهاجم کشور ایران در آینده خواهد بود» از مسئولان ترابوزان اسپور خواسته هرچه زودتر برای جذب وی اقدام کنند.

شرایط ترابوزان

تیم فوتبال ترابوزان اسپور در فصل قبلی رقابت‌های سوپرلیگ ترکیه عملکرد خوبی نداشت و در رده دوازدهم قرار گرفت. ترابوزان از باشگاه‌های باسابقه ترکیه به شمار می‌رود و سابقه ۶ قهرمانی در لیگ ترکیه را هم دارد. باید دید آیا طارمی که ترک ها لقب زلاتان ایران به او داده اند، آیا راضی به حضوردر این تیم می شود یا خیر.

مهدی طارمی که ترک ها لقب زلاتان ایران داده اند، حالا در آستانه حضور در یک تیم بزرگ ترکیه ای قرار گرفته است. در چنین شرایطی بسیار بعید است که در صورت جدی شدن مذاکرات طارمی قید حضور در ترابوزان را بزند. اتفاقی که می تواند بالاخره بحث حضور فوتبالیست های ایرانی در فوتبال ترکیه را از شایعه به واقعیت تبدیل کند.

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *

نقل قول
    نوشته شده توسط: ScottWhibe در تاریخ:29 آبان 1396 04:21
گروه کاربری: میهمان
تاریخ عضویت: --
Hello. http://jakshgy773733.us